0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Парклис Менс Хипстер Металик Злато Краток Ракав Поло Маица 70-Ти Диско Ноќен Клуб Партија Маици

Парклис Менс Хипстер Металик Злато Краток Ракав Поло Маица 70-Ти Диско Ноќен Клуб Партија Маици

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Перење : Рачно перење сугерираат (Измиени со ладна вода) /Без Железо. Сјајна Метална Ткаенина За Боја : Светки Метален Принт/Засечен Ревер/Краток Ракав/Тенок Фит/Уникатен дизајн ве прави да се истакнете во толпата. Висококвалитетна Млечна Свилена Ткаенина : Мека Пристојна/Лесна/Дише/Еднобојна / ткаенина Со Висок истегнување обезбедува поголема флексибилност при движење. Големина НА САД : ве Молиме имајте предвид дека градењето на телото варира во зависност од личноста, затоа, треба да се разгледаат детални информации за големината. Прилики : Сјајна Облека За Забави/Носење Ноќен Клуб/Божиќно Шоу За Ноќта На Вештерките/Танц/Диско/Изведба/Сценска облека за пејачи/Секојдневно секојдневно носење итн / Совршен Подарок за семејства, пријатели или момче. Големина Забелешка : . 1.Ве молиме имајте предвид дека градењето на телото варира во зависност од личноста, затоа, треба да се разгледаат детални информации за големината. 2.Поради различни мерења,ве молиме прифатете грешки од 1~3 см/0,5-1,0 инчи. Аберација На бојата : Различен компјутерски екран може да прикажува различни бои дури и ако е со иста боја,ве молиме дозволете разумна разлика во бојата.

Особините

Купувачите избираат и