0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Митодо десктоп тресење мини корпи за отпадоци бања дневна соба корпи за отпадоци

Митодо десктоп тресење мини корпи за отпадоци бања дневна соба корпи за отпадоци

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : пластика. Големина : 6.49"*4.92"*4.05"/16.5*12.5*10.3 км. Тресење на дизајнот, нежно притиснете го, може да го проголта ѓубрето. Капакот може да се отстрани одделно, лесен за фрлање ѓубре, но и лесен за чистење. Квалитетни пп материјали, заштита на животната средина, нетоксичен мирис, силен и издржлив. Може да се стави на работната површина на компјутерот, масичката, масата за перење, комодата, како складирање на остатоци, ѓубре, убава и практична. Внимание : Големината може да биде неточност поради мерка на раката; Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за вашето разбирање!.

Особините

Купувачите избираат и