0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ѓердан од не'рѓосувачки челик ѓердан и држач за знаци на знакот, држач за знаци на знаци за знаци на клучеви, сребро

Ѓердан од не'рѓосувачки челик ѓердан и држач за знаци на знакот, држач за знаци на знаци за знаци на клучеви, сребро

DEN 127.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Клип, затворање на кука. Моден и стилски дизајн : Синџирот на ѓердан на држачот на значки со сјајна и сребрена перспектива ги задоволува потребите на жените за убавина и функција, погодно за да ги носите вашите мали работи кога се дружите. Посилен од најлонскиот материјал : Chainенскиот ланец на ѓердан од сребрена лента е изработен од не'рѓосувачки челик, ја прави лентата силна, тешка и издржлива, што може да има повеќе клучеви, држач за лична карта и многу повеќе. Функција и широко совпаѓање : Со приврзок за приврзок во ѓердан, можете да ја обесувате околу вратот или да го кликнете на ременот или торбата, добро исти со вашата облека; Може да се примени и за додаток за костуми. Лесен и елегантен : Оваа модна лента за жени е дизајниран со ланец на ѓердан од не'рѓосувачки челик од 18,11 инчи и прстени за скокање, кука се одвојува за да го претвори лентата во прекрасен ѓердан. Шик и практичен подарок : Дангениот облик на ѓердан е практичен и преносен за употреба, можете да го испратите како мал подарок на вашите пријатели, сестра, девојка, сопруга и така натаму; Ова би било одличен подарок за Денот на вineубените. Клип, затворање на кука. Моден и стилски дизајн : Синџирот на ѓердан на држачот на значки со сјајна и сребрена перспектива ги задоволува потребите на жените за убавина и функција, погодно за да ги носите вашите мали работи кога се дружите. Посилен од најлонскиот материјал : Chainенскиот ланец на ѓердан од сребрена лента е изработен од не'рѓосувачки челик, ја прави лентата силна, тешка и издржлива, што може да има повеќе клучеви, држач за лична карта и многу повеќе. Функција и широко совпаѓање : Со приврзок за приврзок во ѓердан, можете да ја обесувате околу вратот или да го кликнете на ременот или торбата, добро исти со вашата облека; Може да се примени и за додаток за костуми. Лесен и елегантен : Оваа модна лента за жени е дизајниран со ланец на ѓердан од не'рѓосувачки челик од 18,11 инчи и прстени за скокање, кука се одвојува за да го претвори лентата во прекрасен ѓердан. Шик и практичен подарок : Дангениот облик на ѓердан е практичен и преносен за употреба, можете да го испратите како мал подарок на вашите пријатели, сестра, девојка, сопруга и така натаму; Ова би било одличен подарок за Денот на вineубените. Спецификации : Материјал : Изработено од не'рѓосувачки челик, посилен од најлонските материјал Големина : 18,11 инчи долга боја на ѓердан од не'рѓосувачки челик : како што е прикажано сликата прикажани карактеристики : стилски и модерен, лесен и елегантен, преносен и практичен. Лесно за совпаѓање : ѓерданот Lanyard е дизајниран со приврзок за клучеви, можете да го обесувате околу вратот или да го кликнете на ременот или торбата, добро исти со вашата облека. Одвојување на кука за да се претвори лентата во прекрасен ѓердан, исто така може да се примени за додаток за костуми. Повеќе друга употреба : Lanyder ѓерданот на Dangle Contes е практичен и преносен, можете да го испратите како шик и практичен подарок на вашите пријатели, сестра, девојка, сопруга и така натаму. Содржина на пакетот : 1 x Chainенски моден ландорен ланец на ѓердан.

Особините

Купувачите избираат и