0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Dragon Fit Women Bootleg јога каприс панталони со џебови за контрола на стомакот со високи тренинзи на половината

Dragon Fit Women Bootleg јога каприс панталони со џебови за контрола на стомакот со високи тренинзи на половината

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

87% полиестер, 13% спандекс. Увезени. Затворање на ременот. Materialsemable Material Material : Pantsенски панталони за јога за подигање изработени од иновативен 87% најлон, 13% мешавина од ткаенини со спандекс. Ткаенината на нашите долги панталони за подигање е мека и влага за влага, но сепак дише со 4-насочен стил, дозволува движење на Maixmum додека сè уште Гледајќи стилски и професионално. Не гледајте одлично за свиткување или сквотот, не покажувајќи линии на гаќи. Massion, Дизајн на личност : Нашите долги панталони за јога, спарени со елек или едноставна маица или јога, вежбање, фитнес, трчање, џогирање или секојдневна употреба. Дизајн на две странични џебови за погодност кои се достапни за 5 ", 5,5", 6,5 "мобилен телефон. , Пилатес, трчање или кој било вид на вежбање или активности поврзани со фитнес. додека се протега. Широката лента за половината што е доволно висока за да го покрие стомакот, дамите подигнување на ногата помагаат во контролата на стомакот како појас.

Особините

Купувачите избираат и