0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
S почетната монограм руменило розова и бела капитална буква PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

S почетната монограм руменило розова и бела капитална буква PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Овој фенси први или презиме Почетна дизајн за жени и деца ги карактеризира големите курзивни букви во едноставна, но убава руменило розова калиграфија. Претставете го овој елегантен персонализиран додаток за мобилни телефони како подарок за нејзиниот роденден, Божиќ или само затоа што. Овој монограмски додаток е исто така одличен начин за персонализирање на вашиот телефон или таблет. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe.). Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Овој фенси први или презиме Почетна дизајн за жени и деца ги карактеризира големите курзивни букви во едноставна, но убава руменило розова калиграфија. Претставете го овој елегантен персонализиран додаток за мобилни телефони како подарок за нејзиниот роденден, Божиќ или само затоа што. Овој монограмски додаток е исто така одличен начин за персонализирање на вашиот телефон или таблет. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe.). Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Овој фенси први или презиме Почетна дизајн за жени и деца ги карактеризира големите курзивни букви во едноставна, но убава руменило розова калиграфија. Претставете го овој елегантен персонализиран додаток за мобилни телефони како подарок за нејзиниот роденден, Божиќ или само затоа што. Овој монограмски додаток е исто така одличен начин за персонализирање на вашиот телефон или таблет.

Особините

Купувачите избираат и