0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Moo.et.ya 15 x 15 винил рекорд рамка, рамка за албум со цврсто дрво со анти -рефлексивно стакло, со црно -бел душек, wallид монтиран за галерија, музеј и дома - УВ заштита, Зашти?

Moo.et.ya 15 x 15 винил рекорд рамка, рамка за албум со цврсто дрво со анти -рефлексивно стакло, со црно -бел душек, wallид

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

/. 【УВ заштита】 Не дозволувајте сонцето да избега и да ги избледи вашите ценети албуми. Нашите УВ-заштитени рамки помагаат да се заштити уметничкото дело од исчезнување со блокирање на 70% штетни зраци во затворено и надворешно светло, зачувување на албуми или слики со години подолго од традиционалното стакло. 【Вортивен квалитет на галеријата】 Нашата премиумска рамка за постер со анти-рефлексивно стакло, намалување на стаклото рефлексии за повеќе од 98,5%, скоро никакви размислувања, кристално чиста јасност за вашите експонати, кои се користат од музеи и галерии низ целиот свет. Сега е достапно за секој од вас - да се обезбеди најдобар квалитетен приказ за најважните слики во вашиот живот. 【Одговара на повеќето албуми на наслови】 Доаѓа со црно-бел мат, што одговара на повеќето од сите 12 "албуми на албуми. Со оваа рамка за прикажување на снимање, вашите записи се добро згрижени благодарение на заштитата против стаклото против рефлексија. Зачувајте го винилот во рамката ако Вие не го играте. 【Совршен wallиден декор и одличен подарок】 2 различни мат (црно -бело) може да одговара на вашите различни потреби. Оваа рамка може да го заштити вашиот прекрасен албум од прашина, влага и секое дамаг, да го направи внимателен подарок за пријател на ентузијасти за дискофил или сакана. 【Отпорен на гребење и лесен за чистење】 Нашата рамка за албуми 15 "x 15" се карактеризира со премија стакло подлога и комерцијална површинска обвивка, што е отпорна на гребење за секојдневна употреба. И лесно се чисти со микрофибер крпа.

Особините

Купувачите избираат и