0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Toyandona LED осветли Божиќ Дедо Мраз брош иглички со џингл sвончиња симпатична емајл лапел игличка Божиќна забава фаворити подароци

Toyandona LED осветли Божиќ Дедо Мраз брош иглички со џингл sвончиња симпатична емајл лапел игличка Божиќна забава фаворити

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Погодно е во секоја прилика како забава и фестивал. Цртан филм Дедо Мраз со светло и дизајн на bellвонче, тоа е одлична и прекрасна идеја за подароци за жени, деца и мажи. Пиновите за брош се дизајнирани за Божиќ и додаваат фестивалска атмосфера. Брухот ќе ве направи елегантен и симпатичен. Совршено се совпаѓаат со какви било костуми. Убав подарок за пријатели, соученици, деца или семејства. Погодно е во секоја прилика како забава и фестивал. Цртан филм Дедо Мраз со светло и дизајн на bellвонче, тоа е одлична и прекрасна идеја за подароци за жени, деца и мажи. Пиновите за брош се дизајнирани за Божиќ и додаваат фестивалска атмосфера. Брухот ќе ве направи елегантен и симпатичен. Совршено се совпаѓаат со какви било костуми. Убав подарок за пријатели, соученици, деца или семејства. Опис Дали сакате да ја направите облеката повеќе шик и индивидуална? Дали имате идеја за кои додатоци треба да се изберат за да ја украсуваат облеката? Овој дедо Мраз дизајниран брош ќе го исполни вашето очекување. Исклучителната структура и занаетчиството го прават да изгледа уникатно и карактеристично. Не само што може да се применува за практична употреба за украси за облека, исто така, се користи и да биде одличен подарок за вашите пријатели. Убав подарок за пријатели, соученици, деца или семејства. - Брухот ќе ве направи елегантен и симпатичен. дизајниран за Божиќ и додадете фестивалска атмосфера. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодариме! Пакет, вклучувајќи 1 x Брух игла.

Особините

Купувачите избираат и