0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ДНК моторинг THK-ZTL-9039-lb алуминиумски предни/задни куки за влечење

ДНК моторинг THK-ZTL-9039-lb алуминиумски предни/задни куки за влечење

DEN 251.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

【Fitment】 Компатибилен со : 09-13 Honda Fit. 【Изградба】 Направено од висококвалитетен T-6061 CNC машински алуминиум со мала тежина за издржливост и стабилност. 【Спецификација】 Вкупна должина : 7 " / Должина на конецот : 1,50" / Теч на нишка : M18 x 2,5. 【Функција】 Овие куки за влечење можат да ги користат за предно или задно влечење, овозможува безбедно влечење на автомобилот без да го оштетите предниот или задниот браник. 【Инсталација】 РАБОТНИ БИЛЕТИ Предни и задни куки за влечење се дизајнирани со употреба на најновите и најсовремени програми за дизајн на CAD во индустријата. Теми во портата за кука за куки OEM. Лесна инсталација. 【Fitment】 Компатибилен со : 09-13 Honda Fit. 【Изградба】 Направено од висококвалитетен T-6061 CNC машински алуминиум со мала тежина за издржливост и стабилност. 【Спецификација】 Вкупна должина : 7 " / Должина на конецот : 1,50" / Теч на нишка : M18 x 2,5. 【Функција】 Овие куки за влечење можат да ги користат за предно или задно влечење, овозможува безбедно влечење на автомобилот без да го оштетите предниот или задниот браник. 【Инсталација】 РАБОТНИ БИЛЕТИ Предни и задни куки за влечење се дизајнирани со употреба на најновите и најсовремени програми за дизајн на CAD во индустријата. Теми во портата за кука за куки OEM. Лесна инсталација. РАБОТНИ БИЛЕТНИТЕ предни и задни куки за влечење се дизајнирани со употреба на најновите и најсовремени програми за дизајн на CAD во индустријата. Теми во портата за кука за куки OEM. Лесна инсталација. Вклучен пакет : 1 x кука за влечење.

Особините

Купувачите избираат и