0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Коауус капакот на решетката за решетки без полици за складирање на кујната за складирање на кујната за домаќинства

Коауус капакот на решетката за решетки без полици за складирање на кујната за складирање на кујната за домаќинства

DEN 891.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Лесно складирање на најразлични кујнски прибор, како што се капаци за тенџере и табли за сечење, подалеку од неред, слоевито складирање со слоеви, лесен за употреба и преносен. Капакот може да се заклучи цврсто, да се постави цврсто, електростатско испрскан, не е лесен за 'рѓа, одлична изработка. Тркалезни рабови, без гребење со допир, слоевит дизајн, стабилно поставување, може да се сместат капакот на тенџере, таблата за сечење и други кујнски прибор. Погодно за земање, убаво и практично, складирање на вселената, уредно складирање. Тешка, тврда, ригидна, еколошка и убава. Лесно складирање на најразлични кујнски прибор, како што се капаци за тенџере и табли за сечење, подалеку од неред, слоевито складирање со слоеви, лесен за употреба и преносен. Капакот може да се заклучи цврсто, да се постави цврсто, електростатско испрскан, не е лесен за 'рѓа, одлична изработка. Тркалезни рабови, без гребење со допир, слоевит дизајн, стабилно поставување, може да се сместат капакот на тенџере, таблата за сечење и други кујнски прибор. Погодно за земање, убаво и практично, складирање на вселената, уредно складирање. Тешка, тврда, ригидна, еколошка и убава. KOAIUSPRODUCT ИМЕ : ПОСТАВНА ПОВЕЕ РАКПРОДИКТ МАТЕРИЈАЛ : ИНСОНСИЗИРА : Може да се користи за сечење табли, капаци на тенџере, ножеви, итн., Погодно и практично. Нашите производи се многу удобни. Веднаш ќе забележите дека држачот на капакот на PAN има здрав дизајн. Изработено е од издржлив метал, има анти-кавга ефект и е лесен за чистење. Едноставно и ефикасно, може да помогне во организирање на кујната. Тоа е многу погодно и може да ви обезбеди поудобна и релаксирачка околина. Со цел да ги исполниме барањата на различни клиенти, имаме различни големини и бои за да изберете, што го прави посоодветен за вас. Производство мода! Многу е лесно да се исчисти и одржува. Ако барате стилски и практичен сад за тенџере, ве молиме веднаш престанете да пребарувате, нема да ве изневери. Го пробате ова. Квалитетот и задоволството на клиентите се наши врвни приоритети. Имаме услуга по продажба од прва класа, па бидете сигурни! Совет : Поради различни резолуции на дисплејот, ќе има суптилни разлики, се надевам дека сите разбираат! Прашања, ве молиме контактирајте го услугата за клиенти веднаш!.

Особините

Купувачите избираат и