0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
3drose слатки нозе на лепекаун кои се држат од капа со виножито - постери

3drose слатки нозе на лепекаун кои се држат од капа со виножито - постери

DEN 375.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Квадратни димензии (во инчи) : 22 L x 22 W, димензии на слика (во инчи) : 20 L x 20 W. 100% Полоестер; Сликата е мека за допир. Направено во САД. Рабовите имаат намалување на смолкнување на смолкнување. Сликата нема да згасне со миење. Сликата не е трансфер, дел од материјалот. Квадратни димензии (во инчи) : 22 L x 22 W, димензии на слика (во инчи) : 20 L x 20 W. 100% Полоестер; Сликата е мека за допир. Направено во САД. Рабовите имаат намалување на смолкнување на смолкнување. Сликата нема да згасне со миење. Сликата не е трансфер, дел од материјалот. Симпатичните нозе на лепечан кои се држат надвор од капа со виножито од виножито е совршено за секојдневна употреба, додека добро се координира со кој било декор на кујната. Оваа мешавина од 8 инчи, 50/50 памук/полиестер, држач за тенџере има ватиран дизајн кој овозможува поголема флексибилност при употреба. Приложената приложена јамка нуди опција да виси за приказ или складирање. Отпорна на топлина за безбедно отстранување на садовите од рерната и топлите садови од шпоретот. Одлично како водителка или подарок за домаќинство. Проверете ги нашите специјални понуди и промоции на производи наведени погоре.

Особините

Купувачите избираат и