0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Aexit 10 парчиња M4 жици и поврзување x 35mm хексадеци

Aexit 10 парчиња M4 жици и поврзување x 35mm хексадеци

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Земја на производство : Кина; Материјал : најлон. Нето тежина : 13g; Содржина на пакетот : 10 компјутери X најлон хексадецимален растојание. Модел : M4 x 35mm; Главна боја : кремаво-бело. Големина на низата (б) : 4мм (0,157 "); должина (л) : 35мм (1.378"). Ширина (а) : 7мм (0,276 "); тематски терен : 0,7мм (0,028"). 1. Хекс-растојанијата се соодветни за употреба во склопови со мала јачина2. Изработено од BSI и ROHS Сертифициран квалитет Најлон 66.3.nylon 66 е погоден кога не-спроводливоста, отпорноста на корозија и трошоците се важни размислувања4.Дениот систем е хексагон-облик на облик. Грубите навои се подобри за кршливи материјали и ќе соберат и расклопуваат побрзо од фините нишки6.Семи трајно задржување за кој било проект.

Особините

Купувачите избираат и