0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
5MP WiFi IP камера 20x Оптичко зумирање човечко откривање PTZ камера паметен дом во боја на ноќна визија CCTV CAMERA CAMERA MONITOR

5MP WiFi IP камера 20x Оптичко зумирање човечко откривање PTZ камера паметен дом во боја на ноќна визија CCTV CAMERA CAMERA

DEN 1089.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Камерата може да се постави во затворено и на отворено, дожд или сјај. Интелигентна ноќна визија во целосна боја : слика за мониторинг на боја ноќе. Двонасочна глава : ротирачки мониторинг, панорамски мониторинг на 360 °, без мониторинг на мртва агол. Белите и црвените светла ви овозможуваат кристални бои и црно -бели слики и видеа. Ултра HD Квалитет на слика : Ултра HD леќи отвор, боја на слика реални, појасни детали. Камерата може да се постави во затворено и на отворено, дожд или сјај. Интелигентна ноќна визија во целосна боја : слика за мониторинг на боја ноќе. Двонасочна глава : ротирачки мониторинг, панорамски мониторинг на 360 °, без мониторинг на мртва агол. Белите и црвените светла ви овозможуваат кристални бои и црно -бели слики и видеа. Ултра HD Квалитет на слика : Ултра HD леќи отвор, боја на слика реални, појасни детали. -Fhd : 5 MP (2560*1920), паметен H.265-Audio : Вградениот MIC & Sounder Поддржува леќи со оптички зумирање на зумирање на Audio-20x, фокусна должина : 4,7 mm-94mm- IP66, исполнете разни сценарија во затворен и на отворено Ротација на PTZ, хоризонтален агол на гледање 270 °, вертикален агол на гледање 90 °-висока моќност бела светлина, целосна боја ден и ноќ, шарена ноќна визија-поддршка 2.4 GHz и 5 GHz двојна лента со двојна антена Wi-Fi, помалку мешање, постабилно Преносот поддржува хуманоиден аларм, хуманоидно следење, прилагодливо подрачје за аларм за откривање на движење, подобрување на точноста на алармот во нашата продавница. Ние сме специјализирани во производи за потрошувачка електроника. Ви благодарам за вашето присуство. Вашата поддршка е мојата движечка сила.

Особините

Купувачите избираат и