0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Vieue Абразивно Мелење Полирање 2 парчиња Цилиндрична Волна Почувствувана Глава За Мелење Инсталација Полирање Тркало Мелење Тркало Мелење Мувла Мелница Бургија Ал?

Vieue Абразивно Мелење Полирање 2 парчиња Цилиндрична Волна Почувствувана Глава За Мелење Инсталација Полирање Тркало Мелење

DEN 421.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина : 60ммх6мм; 50ммх6мм; 40ммх6мм; 30ммх6мм; 25ммх6мм; 20ммх6мм.Анти-адхезија, лесна за дисипација на топлина, нема да ги обои или обезбојува деловите. Одлично самоострување. Висока ефикасност и издржливост на мелење. Пакување број : 2. Големина : 60mmx6mm; 50mmx6mm; 40mmx6mm; 30mmx6mm; 25mmx6mm; 20mmx6mmmanti-адхезија, лесна за дисипација на топлина, нема да ги обои или обезбои деловите одлично самоострувањевисока ефикасност на мелење и издржливост пакување број : 2.

Особините

Купувачите избираат и