0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
5 парчиња антички метални копчиња бронзена облека фармерки блејзер јакна DIY украси за шиење

5 парчиња антички метални копчиња бронзена облека фармерки блејзер јакна DIY украси за шиење

DEN 79.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Овие антички и бронзени копчиња се прават метал со висок квалитет. Копчињата имаат многу деликатен дизајн на моделот на нивниот изглед. Тоа ги прави обичните копчиња поелегантни и можат да остават длабоко влијание врз луѓето. Копчињата со висок квалитет на легура ќе бидат потрајни од обичните дрвени копчиња и нема да попуштат како дрвени копчиња. Запостави ја вашата потреба за прилагодување на вашиот DIY и занаетчиски проект. Овие копчиња за легура се практични и важни додатоци за различни носии. Тие се елегантни украси за многу шиење, правење картички, рачно сликање на копчиња или други проекти за DIY. Пакетот вклучува 5 копчиња за шиење, погодни за надградба на вашата облека. Ве молиме, проверете дали оваа големина е она што ви треба пред да го купите. Овие антички и бронзени копчиња се прават метал со висок квалитет. Копчињата имаат многу деликатен дизајн на моделот на нивниот изглед. Тоа ги прави обичните копчиња поелегантни и можат да остават длабоко влијание врз луѓето. Копчињата со висок квалитет на легура ќе бидат потрајни од обичните дрвени копчиња и нема да попуштат како дрвени копчиња. Запостави ја вашата потреба за прилагодување на вашиот DIY и занаетчиски проект. Овие копчиња за легура се практични и важни додатоци за различни носии. Тие се елегантни украси за многу шиење, правење картички, рачно сликање на копчиња или други проекти за DIY. Пакетот вклучува 5 копчиња за шиење, погодни за надградба на вашата облека. Ве молиме, проверете дали оваа големина е она што ви треба пред да го купите. Овие антички и бронзени копчиња се прават метал со висок квалитет. Копчињата имаат многу деликатен дизајн на моделот на нивниот изглед. Тоа ги прави обичните копчиња поелегантни и можат да остават длабоко влијание врз луѓето. Копчињата со висок квалитет на легура ќе бидат потрајни од обичните дрвени копчиња и нема да попуштат како дрвени копчиња. Запостави ја вашата потреба за прилагодување на вашиот DIY и занаетчиски проект. Овие копчиња за легура се практични и важни додатоци за различни носии. Тие се елегантни украси за многу шиење, правење картички, рачно сликање на копчиња или други проекти за DIY. Пакетот вклучува 5 копчиња за шиење, погодни за надградба на вашата облека. Ве молиме, проверете дали оваа големина е она што ви треба пред да го купите.

Особините

Купувачите избираат и