0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Rhinestones на Beadsland за шминка, 8 големини 2500 парчиња црни рамни ретровизори за лице за занаети за нокти со пинцети и восочен молив, црна, SS4-SS30

Rhinestones на Beadsland за шминка, 8 големини 2500 парчиња црни рамни ретровизори за лице за занаети за нокти со пинцети и

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Широк спектар на големини : Овој комплет за нокти за уметност на ноктите вклучува 8 големини 2500 парчиња црни нокти rhinestones, кои ги опфаќаат сите редовни големини : SS4, SS6, SS8, SS10, SS12, SS16, SS20 и SS30 и доволно за повеќето проекти. Пакет : Камења за нокти и рингестони со различни големини се спакувани во одделни решетки, со пинцети и мали rhinestones кои собираат пенкало, лесен за употреба. Сјај и висок квалитет : Овие рамни кристални ригистони се изработени од висококвалитетно стакло, префект, супер пенливи и блескави. Широки апликации : Овие рингести за шминка за очи се добри за уметност за нокти, уметност за лице, уметност на тело, облека, венчаница, торби, чевли, телефонски кутии, автомобили и други занаетчиски декорации, DIY вашиот живот - уживајте во вашиот живот. Забелешка : Овие дијаманти на ноктите Rhinestones Flatback се не-жешки ригистони и треба да се користат со лепак. Широк спектар на големини : Овој комплет за нокти за уметност на ноктите вклучува 8 големини 2500 парчиња црни нокти rhinestones, кои ги опфаќаат сите редовни големини : SS4, SS6, SS8, SS10, SS12, SS16, SS20 и SS30 и доволно за повеќето проекти. Пакет : Камења за нокти и рингестони со различни големини се спакувани во одделни решетки, со пинцети и мали rhinestones кои собираат пенкало, лесен за употреба. Сјај и висок квалитет : Овие рамни кристални ригистони се изработени од висококвалитетно стакло, префект, супер пенливи и блескави. Широки апликации : Овие рингести за шминка за очи се добри за уметност за нокти, уметност за лице, уметност на тело, облека, венчаница, торби, чевли, телефонски кутии, автомобили и други занаетчиски декорации, DIY вашиот живот - уживајте во вашиот живот. Забелешка : Овие дијаманти на ноктите Rhinestones Flatback се не-жешки ригистони и треба да се користат со лепак.

Особините

Купувачите избираат и