0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Бони Жан Бебе Девојчиња Точка Палто И Фустан Во Собата

Бони Жан Бебе Девојчиња Точка Палто И Фустан Во Собата

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Долги ракави полка точка поплин палто во текот на поплин на мрежа балерина фустан. Фустанот е без ракави со лента за половината и лак. Димензии на пакетот : 5,9 Л х 27,2 Ч х 22,4 В (сантиметри). Точка Пакет Тежина : 0.65 фунти. Долги ракави полка точка поплин палто во текот на поплин на мрежа балерина фустан.

Особините

Купувачите избираат и