0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
N/A Women'sенски воздушен перница чешел преносен мини преносен чешел за коса огледало шминка со двојна намена за виткање

N/A Women'sенски воздушен перница чешел преносен мини преносен чешел за коса огледало шминка со двојна намена за виткање

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Интегриран дизајн на чешел и огледало, практичен и преносен. Заби со висок и низок чешел, двојна мазна коса. Меко на допир, нема оштетување на косата. Може да се користи за проширување, шминка и шминка, огледало и мазна коса. Соодветна големина, лесна за носење, лесен за ставање торби, џебови за употреба. Интегриран дизајн на чешел и огледало, практичен и преносен. Заби со висок и низок чешел, двојна мазна коса. Меко на допир, нема оштетување на косата. Може да се користи за проширување, шминка и шминка, огледало и мазна коса. Соодветна големина, лесна за носење, лесен за ставање торби, џебови за употреба. Интегриран дизајн на чешел и огледало, практични и преносни заби и низок чешел, двојно мазно влакно на допир, без оштетување на косата се користи за проширување, шминка и шминка, огледало и мазна фризура за коса, лесен за носење, лесен за Ставете торби, џебови за usematerial : Abssize : 7.5*7,8*4,5cmpackage Вклучува : Чешел за коса*1 (не вклучува други демо -предмети) Совети за вид : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете. За бања, дневна соба, спална соба, влез.

Особините

Купувачите избираат и