0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Јапонски SMK Swim Switch Larcurrent Rocker Switch 250Vac 10A 125Vac 4Pin 24mm*17mm 4 стапки JWZ2120-1603

Јапонски SMK Swim Switch Larcurrent Rocker Switch 250Vac 10A 125Vac 4Pin 24mm*17mm 4 стапки JWZ2120-1603

DEN 188.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тип на прекинувач : прекинувач за рокер. Гаранција : 60д. Сертификација : CCC. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : прекинувачи. Спецификации на артикалот : Прекинувач Тип : Rocker Switch Warranty : 60 DCertification : CCCORIGIN : Chinland Chinaitem Тип : прекинувачи.

Особините

Купувачите избираат и