0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
CTLAMP BL-FU195A Замена на проекторот за замена со куќиште компатибилна за Optoma S341 DW441 DS349 TW342 DX349 W341 W344 W345 W354 W355 X340 X341 X344 X344 X345 X355

CTLAMP BL-FU195A Замена на проекторот за замена со куќиште компатибилна за Optoma S341 DW441 DS349 TW342 DX349 W341 W344 W345

DEN 1088.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

? Тип на ламба : Ломба за замена на квалитетот на премија со куќиште. ? Број на дел : BL-FU195 A. ? Број на модел : За Optoma S341 DW441 DS349 TW342 DX349 W341 W344 W345 W354 W355 X340 X341 X344 X345 X355. ? До 2000 (нормално) / 3000 (економија) часови живот. ? Гаранција : 30 дена поддршка за поддршка на услуги за професионални услуги на клиентите. Сите други проблеми со светилката на проекторот, ве молиме контактирајте не. Центар. Центар. Компатибилен со Optoma S341 DW441 DS349 TW342 DX349 W341 W344 W345 W354 W355 X340 X341 X344 X345 X355.

Особините

Купувачите избираат и