0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Декоративна лента за бања Далонан Акрилна бања со златни рачки за организатор на кујна за брза храна

Декоративна лента за бања Далонан Акрилна бања со златни рачки за организатор на кујна за брза храна

DEN 351.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

❤? Премиум материјал : Направено од премиум акрилно тело и рачка на алуминиумска легура, големина на фиоката : 7,87 x 11,81 инчи. Пакет со една лента, две рачки, четири завртки. ❤? Заштеда на просторијата : Поддршката за бања може да ви помогне уредно да го организирате и лесен пристапот до вашиот накит, најважните работи како што се козметиката како кармин, парфем, емулзија, одржувањето на вашиот простор без неред може да ви помогне добро да управувате со вашето време и простор. ❤? Издржлива и водоотпорна : Декоративната лента е цврста и издржлива, водоотпорна вода, докажана за гребење и лесен за чистење, само избришете ја со чиста влажна крпа. Уникатната текстура го прави елегантно да се биде одлична декорација во вашата соба. ❤? Мулти-намена употреба : Декоративните ленти се печатат во најразлични бои, може да се користи во суета за бања, маса во кревет, кујнски бар, организатор на накит и други места што ги сакате. Исто така, одговара на мали растенија и други украсни предмети за да ги одржуваат работите организирани. ❤? Топло потсетување : Акриличната послужавник треба да се собере рачно, ве молиме проверете дали има делови што недостасуваат откако ќе го добиете пакетот. Доколку има проблеми, ве молиме известете ги однапред. Големина : 20 * 30 см (7,87 * 11.81in? Направено од рачка од алуминиумска легура во боја на бакар и висококвалитетна акрилна плоча со дебелина од 0,5 см. Едноставниот и атмосферскиот дизајн обезбедува удобно визуелно искуство. На дното за да се спречи лизгањето или паѓањето на фиоката и да се заштити вашиот мебел и шалтер од гребнатини.? Лесно да се исчисти, може директно да се избрише со влажна крпа или ткиво.? Може да се користи како сервисна лента, послужавник за накит, сад за накит, фиока за парфеми, фиока за шминка, сад за кујна, послужавник за накит, па дури и фиока за кафе и сад за чај. Тие се поставени и на масата како украси. Бар, итн.

Особините

Купувачите избираат и