0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Шарки за капаци на капакот на тоалетот, фиксирање на капакот на тоалетот, поставени алатки за замена за поправка на тоалети, 1 пар шарки + 8 завртки + 1 сет на додатоци ?

Шарки за капаци на капакот на тоалетот, фиксирање на капакот на тоалетот, поставени алатки за замена за поправка на тоалети,

DEN 198.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

♛ 【Квалитетни материјали】 : Оваа шарка за тоалети од легура на цинк е совршена и стилска надградба на вашиот тоалет. Ви донесат поинакво искуство со декорација. Оваа моќна шарка за тоалети за прицврстување на најлонски прицврстувачи е лесна за замена, а шарката е лесна за чистење и замена. ♛ 【Одлични карактеристики】 : Оваа шарка на тоалетот има цврста најлон навртка за прицврстување што нема да кородира како метални крилни ореви. Може да гарантира вашата долгорочна употреба. ♛ 【Совршен додаток】 : Совршен сет за шарки за тоалети е опремен со доволно најлонски мијалници и прилагодливи додатоци за прицврстување. Нема потреба да барате додатоци одделно. ♛ 【Широк спектар на апликации】 : Поправање на капакот на тоалетот Лесно за промена на шарката овозможува лесно чистење и замена. Општа прилагодлива замена на капакот на капакот на тоалетот. Погодно за повеќето капаци на тоалетите. Ве молиме, купете според вашите потреби. ♛ 【Производи без ризик】 : Ние ви служиме врз основа на принципот на клиент. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. ♛ 【Квалитетни материјали】 : Оваа шарка за тоалети од легура на цинк е совршена и стилска надградба на вашиот тоалет. Ви донесат поинакво искуство со декорација. Оваа моќна шарка за тоалети за прицврстување на најлонски прицврстувачи е лесна за замена, а шарката е лесна за чистење и замена. ♛ 【Одлични карактеристики】 : Оваа шарка на тоалетот има цврста најлон навртка за прицврстување што нема да кородира како метални крилни ореви. Може да гарантира вашата долгорочна употреба. ♛ 【Совршен додаток】 : Совршен сет за шарки за тоалети е опремен со доволно најлонски мијалници и прилагодливи додатоци за прицврстување. Нема потреба да барате додатоци одделно. ♛ 【Широк спектар на апликации】 : Поправање на капакот на тоалетот Лесно за промена на шарката овозможува лесно чистење и замена. Општа прилагодлива замена на капакот на капакот на тоалетот. Погодно за повеќето капаци на тоалетите. Ве молиме, купете според вашите потреби. ♛ 【Производи без ризик】 : Ние ви служиме врз основа на принципот на клиент. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Карактеристики : Општа прилагодлива замена на капакот на капакот на тоалетот. Погодно за повеќето капаци на тоалетите. Поправата на капакот на тоалетот Лесно за промена на шарката овозможува лесно чистење и замена. Материјалот за легура на цинк на додатоци за капаци на тоалетот е совршена стилска надградба за вашиот комод. Соодветни најлонски мијалници и прилагодливи фитинзи за прицврстување. Силните најлонски прицврстувачи на ореви не кородираат како што прават металните ореви од крилото. Спецификации : Тип на ставка : материјал за шарки за капакот на тоалетот : Пакет со легура на цинк Вклучен : 1 * Пар на шарки 8 * Завртки 1 * Пакет додаток за инсталација.

Особините

Купувачите избираат и