0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Нов Лон0167 50мм Долг 1/4-Инчен Квадратен Погон 6мм 12-Точка Ударен Сребрен Тон 2 парчиња (50мм Лан_г 1/4 ' Квадратен Погон 6мм 12-Панкт-Стексокел Силберфарбтон 2-ви

Нов Лон0167 50мм Долг 1/4-Инчен Квадратен Погон 6мм 12-Точка Ударен Сребрен Тон 2 парчиња (50мм Лан_г 1/4 ' Квадратен Погон

DEN 143.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Име на производ : Штекер За Удар; Содржина На Пакетот : 2 парчиња X Приклучок За Удар. Тежина : 44гр; Материјал : Хром Ванадиум Челик. Боја : Сребрен Тон; Димензија : 12 х 50мм / 0,47 "х 2" (Макс.Д*Л). Ширина на квадратниот Штекер : 6,3 мм / 1/4"(Виеркантбухсенбрит : 6,3 мм / 1/4 ". Големина На Приклучок од 12 Точки : 6мм / 0,24"(12-Панкт-Сокелгресе : 6 мм / 0,24 '. 50мм Долг 1/4-Инчен Квадратен Погон 6мм Сребрен Тон На Удар од 12 Точки 2 парчиња изработен од хром ванадиум челичен материјал во сребрен тон, Квадратен Штекер и дизајн на Штекер од 12 точки. Приклучоците од хром ванадиум челик со висока јачина издржуваат поголем вртежен момент од алатките за удар и осигуруваат долговечност.Ударните приклучоци ефикасно го пренесуваат вртежниот момент од ударниот клуч на прицврстувачот, олабавувајќи ги најтврдокорните навртки и завртки. Дизајнот на погонот со 12 точки поцврсто го зафаќа прицврстувачот на рамните страни и спречува заокружување на аглите.Опис На Германски 50мм Lan_g 1/4' Квадратен Погон 6mm 12-Punkt-Stecksockel Silberfarbton 2 St Produktname : Штекер За Удар; Packungsinhalt : 2pcs x Приклучок За Удар : 44 g; Материјал : легура-ванадиум-Сталфарбе : Силбертон; Димензија : 12 x 50 mm / 0,47 'x 2' (макс.Д * Л) Vierkantbuchsenbreite : 6,3 мм / 1/4 " 12-Punkt-Sockelgrése : 6 мм / 0,24 '.

Особините

Купувачите избираат и