0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Завртки 5 парчиња единечна глава бакарна колона M4 шестоаголник Студ, колона, колона на орев, завртка за матична плоча од 7мм -60мм должина дупка 6мм -

Завртки 5 парчиња единечна глава бакарна колона M4 шестоаголник Студ, колона, колона на орев, завртка за матична плоча од 7мм

DEN 1379.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина : дупка M4x30mm 6мм. Материјал : бакар. Тип на завртка : завртки за машина. Стил на возење : Надворешен хексадецимален. Број на модел : rsyjsfygadfsdfadrew. 5pcs единечна глава бакарна колона M4 Hexagon Stud Spacer Column Column Column Column Manthboard Screw 7mm-60mm Должина Должина 6mmitem Специфики : Материјал : Copperscrewsk : Machine Screwsdrive Style : Надворешен хексаделен број : RSYJSFYGADFSDFADFADREWIS Прилагодено : esdiy supplies : Electricalcage : under 50pcs.

Особините

Купувачите избираат и