0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Столче за чевли Дингз со 2 слоја решетки за чевли софа софа перница влезна врата врата чевли кабинет за столче столче за складирање столче

Столче за чевли Дингз со 2 слоја решетки за чевли софа софа перница влезна врата врата чевли кабинет за столче столче за складирање

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Практичната решетка за чевли може да ги задржи чевлите уредни и уредни, погодни за складирање на различни типови чевли. Организатор за складирање на лесни и преносни чевли, погоден да биде сместен во спалната соба, дневната соба, бањата и другите места. Решетката за чевли е дизајниран да складира облека, чевли, торби, итн. Во фоајето. Мода и едноставност, решетката за чевли, комбинација на столци, повеќеслоен кабинет за складирање со голем капацитет, погоден за канцеларија, семејство, спална соба, влез, агол, итн. Заштедете простор, има доволно простор за чување на сите видови чевли, како што се спортот Чевли, високи потпетици, папучи, итн. Практичната решетка за чевли може да ги задржи чевлите уредни и уредни, погодни за складирање на различни типови чевли. Организатор за складирање на лесни и преносни чевли, погоден да биде сместен во спалната соба, дневната соба, бањата и другите места. Решетката за чевли е дизајниран да складира облека, чевли, торби, итн. Во фоајето. Мода и едноставност, решетката за чевли, комбинација на столци, повеќеслоен кабинет за складирање со голем капацитет, погоден за канцеларија, семејство, спална соба, влез, агол, итн. Заштедете простор, има доволно простор за чување на сите видови чевли, како што се спортот Чевли, високи потпетици, папучи, итн. Име на производот : Столочки стил на менување на чевли : Материјал за нордиски производи : памучна волна, метал, итн. Производ Боја : Како што е прикажано Производ Големина : Како што е прикажано Производ Апликација : Влез, продавница за облека, итн. Овие единици можат да бидат Едноставно купено заедно без време без да користите алатки. Оваа решетка за чевли е изработена од цврсти и издржливи материјали, кои нема да 'рѓаат или кородираат за време на нормална употреба и е трајно. Секој ден. Добро се вклопува во мали агли на коридори или скалила. Лесен за транспорт, ставете го во ходникот, скалилото, подрумот или спалната соба. Лесно да ги пронајдете и да ги заштитите чевлите од гребнатини или гребнатини. Нота : само лавици за чевли, други предмети можат да се користат само за снимање. Овој производ го содржи само решетката за чевли, а остатокот од предметите се потребни за снимање. Да се ​​направи разлика помеѓу методот на мерење и рачното сечење, има некои грешки.

Особините

Купувачите избираат и