0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
3дроза Црно Бела Хамса Глувчето Рампа

3дроза Црно Бела Хамса Глувчето Рампа

DEN 251.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Црно-Белата Подлога За Глувчето хамса е 8" х 8 " х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

Особините

Купувачите избираат и