0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
10/50pcs m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 GB875 алуминиум рамна тенка нафора на главата половина полу-шуплива шипка дијаметар на шипката 2-8мм должина 3-30мм

10/50pcs m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 GB875 алуминиум рамна тенка нафора на главата половина полу-шуплива шипка дијаметар на шипката

DEN 251.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Должина на стеблото : 25мм, број на компјутери : 50 парчиња М4. Дијаметар на прачка : М2. Материјал : Алуминиумска легура. Е прилагодено : да. Број на модел : GB875. Опис на артикалот Постојат 10/50pcs GB875 Полу-шуплива навртка на рамна глава : Алуминимуметриски дијаметар : М2 (2мм) / М2.5 (2,5мм) / М3 (3мм) / М4 (4мм) / М5 (5мм) / М6 (6мм) Должина на шанк : 3мм-30мм Производ Специфично : Дијаметар на шипка : M2 Material : Алуминиумска легура Прилагодено : Es Model Број : GB875 DIY Објекти : Дрво работно време : Chinacertification : Ништо.

Особините

Купувачите избираат и