0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Масаџер за безжични стапчиња - Терапевтски личен масажер - 8 Брзини 20 Вибрирачки обрасци - USB -полнење - рачен безжичен и моќен - масер за стапче за болки во мускулите -

Масаџер за безжични стапчиња - Терапевтски личен масажер - 8 Брзини 20 Вибрирачки обрасци - USB -полнење - рачен безжичен и

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Неверојатен квалитетен масаџер за стапчиња за стапче - Ако сте уморни од производи што лесно се кршат и ви треба нова, по прифатлива цена, издржлива и безбедна, Massager Keenigh Therapeuts Wand Wand е избор. Овој масаџер за стапчиња има ново додадена мемориска функција, па така Секој пат кога ќе вклучите масажер, тој автоматски ќе се врати на комбинацијата што последен пат ја користевте. Барате интензивни и задоволувачки масажи? - Масажарот за полнење на стапчињата на Keenigh, доаѓа со 8 брзини 20 вибрирачки обрасци. Овој масач на стапче е за тесни, тврди, болни и залепени мускули. Долгата и заоблена рачка ја прави за болка во грбот и рамото, како и лична употреба. Уморни од полнење со секоја употреба? -Уживајте во долготрајни 3 часа нон-стоп употреба од едно полнење. Не се прегрее! Рачниот масажер е USB -полнење. Може да го наплатите со вашиот компјутер, полнач за телефон, електрична банка и така натаму. Водоотпорен дизајн на главата и лесен за чистење - Масажарот за безжични стапчиња за безжично е отпорен на вода (само глава, а не главно тело) и лесно може да се исчисти со вода и сапун. Keenigh Wand Massager-Ние сме уверени дека ќе го сакате овој моќен масажер. Но, ако од која било причина одлучите да го вратите, ние ќе ве поддржиме за 24 часа. Неверојатен квалитетен масаџер за стапчиња за стапче - Ако сте уморни од производи што лесно се кршат и ви треба нова, по прифатлива цена, издржлива и безбедна, Massager Keenigh Therapeuts Wand Wand е избор. Овој масаџер за стапчиња има ново додадена мемориска функција, па така Секој пат кога ќе вклучите масажер, тој автоматски ќе се врати на комбинацијата што последен пат ја користевте. Барате интензивни и задоволувачки масажи? - Масажарот за полнење на стапчињата на Keenigh, доаѓа со 8 брзини 20 вибрирачки обрасци. Овој масач на стапче е за тесни, тврди, болни и залепени мускули. Долгата и заоблена рачка ја прави за болка во грбот и рамото, како и лична употреба. Уморни од полнење со секоја употреба? -Уживајте во долготрајни 3 часа нон-стоп употреба од едно полнење. Не се прегрее! Рачниот масажер е USB -полнење. Може да го наплатите со вашиот компјутер, полнач за телефон, електрична банка и така натаму. Водоотпорен дизајн на главата и лесен за чистење - Масажарот за безжични стапчиња за безжично е отпорен на вода (само глава, а не главно тело) и лесно може да се исчисти со вода и сапун. Keenigh Wand Massager-Ние сме уверени дека ќе го сакате овој моќен масажер. Но, ако од која било причина одлучите да го вратите, ние ќе ве поддржиме за 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и