0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Филтерот за сплитер DSL во линија на меканиксити, сплитер на телефонска линија 6P2C за телефон, факс машина 2 пакет

Филтерот за сплитер DSL во линија на меканиксити, сплитер на телефонска линија 6P2C за телефон, факс машина 2 пакет

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Во in-line DSL филтерот за раздвојување е електронски уред кој го поврзува телефонот и изворот на сигналот, го филтрира преносот на сигналот за да го направи преносот на сигналот појасен и е погоден за фиксни телефони. Широко користено во домот и канцеларијата. Филтерот за сплитер DSL во линија обезбедува овде, тип : 6p2c; Боја : бела; Вкупна големина : 54x 39x23mm / 2.13 x 1,54 x 0,91 инч (L x W x H) ;. Сплитер на телефонската линија може да го намали бучавата и да го намали мешањето во процесот на пренесување на сигналот. Обезбедете стабилен пренос на сигнал. Чекори на инсталација : Вметнете го соодветниот уред според логото на производот, едниот за модемот и другиот за телефонската линија., Тогаш машкиот штекер е поврзан со приклучокот за wallидот. Пред да купите, ве молиме потврдете дали видот на приклучокот на телефонската слушалка е точен. Што е ова? Филтерот за раздвојување на DSL во линија е електронски уред што го поврзува телефонот и изворот на сигналот, го филтрира преносот на сигналот за да го направи преносот на сигналот појасен и е погоден за фиксни телефони. Широко користен во домот и офицерот ќе го добијам? Филтерот за сплитер DSL обезбедува овде, тип : 6p2ccolor : White Total Големина : 54x 39x23mm / 2.13 x 1,54 x 0,91 инчи (l x w x h) во пакетот : 2 пакет X Поделбата на телефонската линија Дали има предности на производот? Сплитер на телефонската линија може да го намали бучавата и да го намали мешањето во процесот на пренесување на сигналот. Обезбедете стабилен пренос на сигнал Како да го користите? Чекори на инсталација : Вметнете го соодветниот уред според логото на производот, едниот за модемот и другиот за телефонската линија., Тогаш машкиот штекер е поврзан со wallидот што треба да го забележам Пред купувањето, ве молиме потврдете дали видот на приклучокот на телефонската слушалка е точен.

Особините

Купувачите избираат и