0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Алатки за водовод на кабилок алатки за водовод за водоводни алатки од 3 тоалети, кујнски мијалник кујнски мијалник, тоалета тоалета од мозоци, тоалета пумпа пумпа з?

Алатки за водовод на кабилок алатки за водовод за водоводни алатки од 3 тоалети, кујнски мијалник кујнски мијалник, тоалета

DEN 324.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

ПВЦ. Пунџир за мијалник за бања- Панкерот за одвод е изработен од материјал од висока класа, кој има долг животен век. Мијалник Кади Плунџер- Погоден за употреба на одвод за одвод на кујна или бања. Пунџир за мијалник за туширање- специјално дизајниран за употреба на одвод за одвод за бања и употреба на мијалник за кујнски мијалник. Циргер за бања- лесен дизајн, што го прави заштеда на труд. Пунгер за отпадоци од цевки- Алатката доаѓа со компактна големина и лесна тежина, што го прави погодно за употреба. Пакетот вклучува 3 X Карактеристики на прицврстувачот на нуркање - Материјал : ПП, ПВЦ - Големина : Околу 17x12.5x12.5cm/ 6.68x4.91x4.91in - лесен дизајн, што го прави заштеда на труд. - Боја : Зелена - клипот за одвод е изработен од материјал од висока класа, кој има долг животен век. - Алатката доаѓа со компактна големина и лесна тежина, што го прави погодно за употреба. - Можете да го користите за да го отклучите мијалникот на кујната или тоалетот. - Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост. Информации за стоки Дали барате практично распрснување на клипот? Дали сте во потрага по цврста, отклучена алатка што може да се користи за долгогодишна употреба? Ако вашиот одговор е да, ве молиме дојдете и погледнете го овој производ! Нашиот ефикасен распрскувач на одвод мора да ги задоволи вашите потреби. Еден од најдобрите избори за вас.

Особините

Купувачите избираат и