0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Четка За Боја ЈАЦУЈА Мала

Четка За Боја ЈАЦУЈА Мала

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина : Вкупна Должина : 11,0 инчи( 280 мм), Ширина : 0,3 инчи (7 мм), Фрист : 1,4 инчи (35. Тежина : 4,2 мл (125 гр). Материјал : Волна, Полиестер, Рачка : Полиетилен. Големина : Вкупна Должина : 11,0 инчи( 280 мм), Ширина : 0,3 инчи (7 мм), Фрист : 1,4 инчи (35. Тежина : 4,2 мл (125 гр). Материјал : Волна, Полиестер, Рачка : Полиетилен. Нормална Табла (ЦД) Во октомври 2016 Година, Пролет Немури, кој одигра деби на влијанието меѓу вниманието на секој свет. 1,5 години од своето деби "Збогум Младофобија". Објавувањето На Пролетта Немури Прв Целосен Албум Пролет И Шура, која ќе ја разнесе новата генерација На Џеј Поп! Овој мини албум "Атом Срце Мајка" беше објавен минатата година, докажува дека може да се користи во мејнстримот додека мелодили, и е избран како тауерком серија. Покрај тоа, претходната серија, Марико Гото е шокантен сингл "Ноќ На Вештерките" кој никнува нови шила. Отвора нов талент за други песни освен Поезија Рап песни, вклучително и учество во првото обновување На Синглот Во Стилот На Девојките Во Токио "Последна Романса" во композити. Самите патеки беа одговорни за композитот. Нејзината разновидност на позадини е спакувана во вкупно 17 песни со чувство за волумен. Познатиот албум е токму она што пролетта Немуру се буди и го погодува извикот. Првото издание вклучува ДВД со снимена снимка во живо од првата Сала Еден Човек Живее "Моето Последно Оружје" одржано Во Мусаши Кокаиху во 2017.10.26@. Можете да уживате во снимките во живо со полноправно изразување и изразување снимени само во живо.

Особините

Купувачите избираат и