0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Водач на ирвас за акварел, преклопен десктоп мобилен телефон, преносен прилагодлив штанд за додатоци за патувања

Водач на ирвас за акварел, преклопен десктоп мобилен телефон, преносен прилагодлив штанд за додатоци за патувања

DEN 267.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, може да се преклопи во мини тело, што е лесно да се носи, зазема многу малку простор и е погодно да се носи во која било сцена. Прилагодливо : Овој прилагодлив држач за мобилен телефон ви овозможува да добиете поудобен агол на гледање и висина, да ја намалите фреквенцијата на гледање на екранот на телефонот за да избегнете да ги повредите грбот и вратот. Лесно за носење : Овој преносен телефонски штанд е лесен за носење од секој, овој преклопен мобилен штанд е со големина на џеб, едноставно преклопете го до мала големина во секое време и носете наоколу во чанта, ранец каде и да патувате или деловно патување. Protable : Телефонскиот штанд со штанд е целосно склопувачки, може лесно да се прилагоди на идеална позиција, да ги ослободи вашите раце, што е добра додатоци за биро додека гледате видео, играте игри, остварувате телефонски повик, гледање рецепти. Неопходно за патување : Овој држач за печатени телефони е совршен придружник за патување, само извадете ја заградата на задниот дел и можете да гледате преземени филмови во авионот, со него, вашиот живот ќе биде полесен и преносен. Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, може да се преклопи во мини тело, што е лесно да се носи, зазема многу малку простор и е погодно да се носи во која било сцена. Прилагодливо : Овој прилагодлив држач за мобилен телефон ви овозможува да добиете поудобен агол на гледање и висина, да ја намалите фреквенцијата на гледање на екранот на телефонот за да избегнете да ги повредите грбот и вратот. Лесно за носење : Овој преносен телефонски штанд е лесен за носење од секој, овој преклопен мобилен штанд е со големина на џеб, едноставно преклопете го до мала големина во секое време и носете наоколу во чанта, ранец каде и да патувате или деловно патување. Protable : Телефонскиот штанд со штанд е целосно склопувачки, може лесно да се прилагоди на идеална позиција, да ги ослободи вашите раце, што е добра додатоци за биро додека гледате видео, играте игри, остварувате телефонски повик, гледање рецепти. Неопходно за патување : Овој држач за печатени телефони е совршен придружник за патување, само извадете ја заградата на задниот дел и можете да гледате преземени филмови во авионот, со него, вашиот живот ќе биде полесен и преносен. Печатено преклопување на телефонскиот држач за прилагодување на бирото за прилагодување на мобилниот телефон, смешно за сите паметни телефони и таблети со таблети.

Особините

Купувачите избираат и