0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Територија на машка територија на Sitka Gear секојдневна работа

Територија на машка територија на Sitka Gear секојдневна работа

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

88% најлон, 12% спандекс. Направени во САД или увезени. Затворање на патент. Територија на Ситка, Пант - Трајна и удобна, оваа територија Пант ја прошета прошетката додека обезбедува груб перформанс што ја одгледува водата, брзо се суши и изгледа добро правејќи го тоа. Издржлива завршница - Трајната завршница е во состојба да издржи светло врнежи и спречува да се навлажни ткаенината на лицето на панталоните за перформанси. Солидна 4 -насочна ткаенина за истегнување - Работните панталони направени со мешавина од најлон/спандекс спречуваат абразија, брзо се исушат и ја задржуваат својата форма, за максимална удобност и опсег на движење. Удобност - Артикулирани колена и гушкање на препоните на овие машки работни панталони ви даваат удобно вклопување за седечката позиција и ги ослободувате нозете за целосен опсег на движење. Ockебови-Панталоните изработени со квалитет имаат џеб за безбедност на поштенски систем за да ги задржат малите најважни работи безбедни и достапни кога се на пат и џебови за рачни рачни со преклопување на филмот за абразија. Машката територија на Ситка, панталони, трајни и удобни, територијата Пант ја прошета прошетката додека обезбедува солиден перформанс што ја одгледува водата, брзо се суши и изгледа добро правејќи го тоа. Спецификации : - солидна 4 -насочна ткаенина за истегнување : Најлонската мешавина од спандекс се спротивставува на абразијата, брзо се суши и ја задржува својата форма за максимална удобност и слободен опсег на движење. - Гусетирани препони и артикулирани колена : За целосен опсег на движење со минимален дел. - Трајни одделенија за завршница од светло -врнежите и спречуваат да се навлажни ткаенината на лицето. Работната облека на Ситка беше дизајнирана за оние од нас кои стануваат ден-во и дневно работење напорно за да ја стават земјата на прво место. Нашата страст да извршуваме голема игра, белци или водни птици на нивната домашна трева нè троши околу часовникот. Тоа се оние моменти на поврзаност со пејзажот и дивиот свет во него што ги обликуваат нашите животи надвор од тие денови поминати на терен. Значи, природно, нашата опсесија со иновации и дизајн достигнува во секојдневниот живот. Без разлика дали е обука за лов, работа на земјиште или навигација на неискористени места, секојдневните производи на Ситка испорачуваат исто ниво на квалитет и перформанси надвор од теренот како што прават во него.

Особините

Купувачите избираат и