0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Рамки за регистарски таблички компатибилни за SF San Francisco гиганти, јаглеродни влакна

Рамки за регистарски таблички компатибилни за SF San Francisco гиганти, јаглеродни влакна

DEN 123.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

【Премиум квалитет】 Окриената табличка со регистарска табличка може целосно да го замени покритието на регистарската табличка со јаглеродни влакна на половина од цената. Бидејќи нашите обрасци на јаглеродни влакна се прават со употреба на технологија за печатење на екран со високи трошоци и уредно покриени со индустриски роботи на рамки со високо квалитетни рамки за легури на алуминиумска легура. 【Применливо】 -Санда стандард 6х12 инчи новини/регистарски таблички. Тој одговара на повеќето стандардни регистарски таблички на САД. 【Предност】-нашата рамка за регистарска табличка беше добро дизајнирана да не ги блокира ознаките за регистрација во сите четири агли во повеќето држави. 【Предност】-нашата рамка за регистарска табличка обезбедува дополнителна заштита и создава убава граница за вашиот автомобил. 【Ветување】-Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте со нас. 【Премиум квалитет】 Окриената табличка со регистарска табличка може целосно да го замени покритието на регистарската табличка со јаглеродни влакна на половина од цената. Бидејќи нашите обрасци на јаглеродни влакна се прават со употреба на технологија за печатење на екран со високи трошоци и уредно покриени со индустриски роботи на рамки со високо квалитетни рамки за легури на алуминиумска легура. 【Применливо】 -Санда стандард 6х12 инчи новини/регистарски таблички. Тој одговара на повеќето стандардни регистарски таблички на САД. 【Предност】-нашата рамка за регистарска табличка беше добро дизајнирана да не ги блокира ознаките за регистрација во сите четири агли во повеќето држави. 【Предност】-нашата рамка за регистарска табличка обезбедува дополнителна заштита и создава убава граница за вашиот автомобил. 【Ветување】-Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте со нас. CBTR226.

Особините

Купувачите избираат и