0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Монте Волш 1970 година по постер на лист 24 САД

Монте Волш 1970 година по постер на лист 24 САД

DEN 1112.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

24 лист (108x240). Нерасположено. Преклопено. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. 24 лист (108x240). Нерасположено. Преклопено. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Оригинален 24 лист од САД за Монте Волш од 1970 година. Состојба : многу добро склопена состојба. Ретка големина F/ Marvin & Moreau Western (Забелешка : Овој постер беше отпечатен на повеќе парчиња). Големина : 24 лист, 108x240 инчи. Филм во режија на Вилијам А. Фракер и starsвездите Ли Марвин.

Особините

Купувачите избираат и