0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Хемотон 280мл керамички кремаер со рачка кафе сируп кремамер стомна истурка сос стомна млеко крема за крем за натопување чинии лате уметнички чаша за кујна бела

Хемотон 280мл керамички кремаер со рачка кафе сируп кремамер стомна истурка сос стомна млеко крема за крем за натопување чинии

DEN 372.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Со исклучителен дизајн, тој дефинитивно ќе функционира како декор на вашата маса. Одличен подарок за вашите пријатели во забава за домаќинство и многу други прилики. Чашата е во соодветна големина за кафе, правејќи или да сервира сок, сладолед и многу повеќе. Направен од врвен материјал за керамика за трајна и долгогодишна употреба. Совршено за дома, кафуле, ресторани, хотели итн. Опис Дали сè уште сте загрижени дека нема соодветна чаша за млеко и кафе за да го држите вашето млеко или кафе? Нашиот производ ќе го реши вашиот проблем. Направено од врвен материјал, можете да го користите без грижи. Капацитетот е многу правилен, ниту преголем ниту премногу мал, што е исто така одлична чаша за сервирање чај, млеко, кафе и слично. Побрзајте и додајте го во количката. Карактеристики- Боја : Бел материјал : Керамика изработена од врвен материјал за керамика за трајна и долгогодишна употреба. Продавница, ресторани, хотели и сл. 2x8. 3см. Пакет, вклучувајќи 1 x чаша за кршење.

Особините

Купувачите избираат и