0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
SDFGH Мултифункционален танц Јога Помошен еластичен бенд Возрасен латински тренинг еластичен бенд почетник за јога отпор бенд

SDFGH Мултифункционален танц Јога Помошен еластичен бенд Возрасен латински тренинг еластичен бенд почетник за јога отпор бенд

DEN 3907.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Карактеристика : . 1. Направено од најлон високо еластично предиво и предиво од латекс, има добро чувство на рака, добра еластичност на затегнување, добро закрепнување, не е лесно да се скрши и издржливо. 2. Лесна тежина, преклопување, лесен за носење, лесен за чување и носење. 3. Еластичниот опсег е поделен на 8 делови, а бројот е јасен, што е лесно да се лоцира. Се прошири на 4 см, со поголем отпор, може да се протега на 2 пати; Може да ги задоволи потребите на различни позиции на јога и танц за возрасни/деца;. 4. 8 Позици на вообичаена практика, почетници на јога и танц можат да ги следат 8 -те пози за истегнување на помошни вежби за ефикасно истегнување на мускулите. Канцелариските работници можат да користат вежба за да ја ослободат болката во вратот и грбот, да помогнат во поправањето на држењето и да изгубат тежина. форма. Функција : 1. Направено од најлон високо еластично предиво и предиво од латекс, има добро чувство на рака, добра еластичност на затегнување, добро закрепнување, не е лесно да се скрши и трајно.2. Мала тежина, преклопување, лесен за носење, лесен за чување и носење.3. Еластичниот опсег е поделен на 8 делови, а бројот е јасен, што е лесно да се лоцира. Се прошири на 4 см, со поголем отпор, може да се протега на 2 пати; Може да ги задоволи потребите на различни позиции на јога и танц за возрасни/деца; 4. 8 Позици на вообичаена практика, почетници на јога и танц можат да ги следат 8 -те пози за истегнување на помошни вежби за ефикасно истегнување на мускулите. Канцелариските работници можат да користат вежба за да ја ослободат болката во вратот и грбот, да помогнат во поправањето на држењето и да изгубат тежина. форма.5. Одлична изработка, мазна и не груба, погодна за јога, фитнес, обликување, обука на мускули, танц, рамнотежа на телото, итн. Димензии : Должина 84cm/29.13in, ширина 4cm/1.57innumber на решетки : Осум решетки за мрежно Bandnotes : Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3 см. Да се ​​разликуваат од разликите помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Ви благодариме! Опрема за обука на сила / ленти за отпор.

Особините

Купувачите избираат и