0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пакет за напојување со 2 наизменична струја за напојување со наизменична струја се вклопува за Nintendo NES Super SNES Sega Genesis 1 3in1

Пакет за напојување со 2 наизменична струја за напојување со наизменична струја се вклопува за Nintendo NES Super SNES Sega

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

★ 100% сосема ново, никогаш не биле искористени, сите делови се тестираат и контролирани со квалитет пред пратката. ★ Лесен за употреба, само вклучете го!. ★ Влез : AC 110-245 V; Излез : DC 9 V/350 MA. ★ Компатибилен за NES, SNES и Genesis 1. ★ Вклучен пакет : Кабел за кабел за напојување 2 x AC. ★ 100% сосема ново, никогаш не биле искористени, сите делови се тестираат и контролирани со квалитет пред пратката. ★ Лесен за употреба, само вклучете го!. ★ Влез : AC 110-245 V; Излез : DC 9 V/350 MA. ★ Компатибилен за NES, SNES и Genesis 1. ★ Вклучен пакет : Кабел за кабел за напојување 2 x AC. ★ Лесен за употреба, само вклучете го! Влез : AC 110-245 V Излез : DC 9 V/350 MA компатибилен за NES, SNES и Genesis 1.

Особините

Купувачите избираат и