0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Quul Shredder со тркала-8-лист тешка вкрстена хартија , CD , КРЕДИДЕН КАРТИЧКИ КРЕДИТИРАЕ СО 4 тркала

Quul Shredder со тркала-8-лист тешка вкрстена хартија , CD , КРЕДИДЕН КАРТИЧКИ КРЕДИТИРАЕ СО 4 тркала

DEN 8469.44
Во форма достапна за нарачката

Износот

Погодно е за семејства, мали канцеларии, печатени куќи, истражувачки институции и доверливи единици. Тивка рендана хартија, кажете му збогум на бучна бучава, уживајте во тивка работна и животна средина. 8 Лист Компактен вкрстено исечен шредер за безбедно отстранување на банкарски извештаи, сметки за комунални услуги и други лични или доверливи документи, уништува лист А4 во приближни парчиња 5*10мм (П-4), за домашна или мала канцелариска употреба. Под работна состојба, ќе биде изваден од хартиен отпад од хартија за отпад за да се запре работата, за да се избегнат несреќи. Поретко празнење со транспарентен прозорец за да се види кога е полно. Погодно е за семејства, мали канцеларии, печатени куќи, истражувачки институции и доверливи единици. Тивка рендана хартија, кажете му збогум на бучна бучава, уживајте во тивка работна и животна средина. 8 Лист Компактен вкрстено исечен шредер за безбедно отстранување на банкарски извештаи, сметки за комунални услуги и други лични или доверливи документи, уништува лист А4 во приближни парчиња 5*10мм (П-4), за домашна или мала канцелариска употреба. Под работна состојба, ќе биде изваден од хартиен отпад од хартија за отпад за да се запре работата, за да се избегнат несреќи. Поретко празнење со транспарентен прозорец за да се види кога е полно. ● Зошто да ги изберете нашите производи 4 Универзални тркала на дното, слободно да преместувате заштита од корпи и заштита од прегревање 13 L со голем капацитет за отпадоци од отпадоци, скршени картички, скршени дискови, скршени главни делови, телото е направено од пријателски ABS материјал, силен и издржлив. Висока моќност и голема сила за кинење Транспарентна видлива отпад за отпадоци Информации за картон Капацитет : 13 L напон : 110-240 V/50 Hz Ефект на хартија : 5*10мм Способност за уништување : 8 листови во време рендан Брзина на хартија : 1,8 милиони/мин. Големина на опрема : 325x215x428 ( ММ) Континуирано 60 минути, долго време ја загрева хартијата.2800 парчиња се кршат за 60 минути, а ние се кршиме уште повеќе во исто време.

Особините

Купувачите избираат и