0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Lumens DC160 дигитален визуелизатор без далечински управувач

Lumens DC160 дигитален визуелизатор без далечински управувач

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

USB 2.0 врска. Компатибилност на компјутер и Mac. Активен VGA Pass-A и композитен видео излез. USB 2.0 врска. Компатибилност на компјутер и Mac. Активен VGA Pass-A и композитен видео излез. Не доаѓа со далечински управувач. Може да има некои измами. Тестирано за зумирање, снимање слики и фокус. Доаѓа со VGA и кабелот за напојување.

Особините

Купувачите избираат и