0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Преносен термички печатач SLNFXC за фотографии, компатибилен со мини -печатачи на Android

Преносен термички печатач SLNFXC за фотографии, компатибилен со мини -печатачи на Android

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Печатач со големина на џеб. Мала големина, мала тежина и лесна за носење. Нежните и јасно печатење за сите ваши потреби за печатење. Безжична врска. Поддржува БТ безжична врска со апликација за паметни телефони. Печатење без мастило. Напредна технологија за термичко печатење, нема потреба од касети со мастило, удобно и заштеда на трошоците. Увезената глава за печатење, добар ефект на печатење и долг животен век. Печатач со големина на џеб. Мала големина, мала тежина и лесна за носење.Сот и јасно печатење за сите ваши потреби за печатење. Безжична врска. Поддржува БТ безжична врска со апликација за паметни телефони. Безжично печатење. Напредна технологија за термичко печатење, нема потреба од касети со мастило, удобно и заштеда на трошоците. USB Универзален интерфејс за полнење, лесен за употреба.Коар : Бела, розова, зелена материјала : ABS 1 * Термички печатач1 * Термички хартија1 * USB кабел1 * Гуидеколорите за брз почеток може да се разликуваат малку заради различни компјутерски монитори. Ве молиме, дозволете 1-3 см девијација на отстапување заради девијација на големината на големината на големината поради девијација на големината на големината на големината поради на различни методи на мерење.Преј внимание. Да се ​​направи разлика помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја. За детална споредба на големината, ве молиме, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Ако има проблем со производот, Ве молиме оставете порака пред да дадете лоши повратни информации.

Особините

Купувачите избираат и