0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Телефонски зафат за Nubia Red Magic 5s - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на навалување за Nubia Red Magic 5s - Зимско бело

Телефонски зафат за Nubia Red Magic 5s - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на навалување за Nubia

DEN 127.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашата црвена магија 5 S (или случај) и функционира како засилувач за зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст!. ? [Двонасочно навалување] Држачот на навалување на Snap Grip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте без дури и да ја држите вашата црвена магија 5 -ти!. ? [Компакт] лесно се компресира на помалку од сантиметар, така што тоа е надвор од патот. Само извлечете го за да го користите. ? [Висок квалитет] конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден да трае. ? [Напредно] Немојте само да се појавувате (здодевно). Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!. ? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашата црвена магија 5 S (или случај) и функционира како засилувач за зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст!. ? [Двонасочно навалување] Држачот на навалување на Snap Grip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте без дури и да ја држите вашата црвена магија 5 -ти!. ? [Компакт] лесно се компресира на помалку од сантиметар, така што тоа е надвор од патот. Само извлечете го за да го користите. ? [Висок квалитет] конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден да трае. ? [Напредно] Немојте само да се појавувате (здодевно). Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!. Подобрете го зафатот на вашата црвена магија 5 -ти со држачот на навалување на Snapgrip! Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snap Grip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашата црвена магија 5 S (или случај) и функционира како засилувач за зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст! Држачот на навалување на Snapgrip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте, дури и без да ја држите вашата црвена магија 5 -ти! Лесно се компресира на помалку од еден сантиметар, така што ќе биде надвор од патот. Само извлечете го да го користите. Конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден за да трае. Не само поп (здодевно). Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!.

Особините

Купувачите избираат и