0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Teckeen Soft Fleece+Sponge Lens Заштитна обвивка за леќи за Pico 4 Intelligent VR

Teckeen Soft Fleece+Sponge Lens Заштитна обвивка за леќи за Pico 4 Intelligent VR

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Заштитна обвивка за заштита од прашина за да избегнете гребење и да ги одржувате леќите чисти; штит од сончева светлина за да се избегне оштетување на рефракција на сончева светлина на леќите. Квалитетна ткаенина, повеќе процеси. Мека руно ткаенина и сунѓерски сендвич, повеќеслоен процес на шиење за да се покаже квалитетот. Направени за да ги собере вашите очила, едноставни и преносни. Карактеристики : Заштитна обвивка за заштита од прашина за да избегнете гребење и да ги одржувате леќите чисти; штит од сончева светлина за да се избегне оштетување на рефракцијата на сончевата светлина на ткаенината на леќи. Мека ткаенина од руно и сунѓер сендвич, повеќеслоен процес на зашивање за да го покаже квалитетот. Подготвено за да ги собере вашите очила, едноставни и преносни. Спецификации : Погодно за модели : За Pico 4 Material : Fleece+Spong Enet Тежина : 7 GSIZE : 138*62 MMMPAGE Вклучува : 1 * Заштитно покритие на леќи (со исклучок на очила и други производи).

Особините

Купувачите избираат и