0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кутија За Бонбони тојвијан 12 парчиња Кутија За Бонбони Во Форма На Дијамант Држач За Контејнер За Шеќер Слатка Футрола За Украси За Домови За Свадбени Забави

Кутија За Бонбони тојвијан 12 парчиња Кутија За Бонбони Во Форма На Дијамант Држач За Контејнер За Шеќер Слатка Футрола За Украси

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

?️ ● [ШТО ДОБИВАТЕ] 12 парчиња издржливи висококвалитетни пластични контејнери во Облик На Дијамант. Користете ги овие кутии за безбедно и остро прикажување на вашите партиски услуги за да го импресионирате вашиот гостин. ?️ ● [БОНБОНИ КУТИИ ПАРТИЈА ФАВОРИЗИРА] овие подарок кутии се одлични за бонбони, третира, мали подароци,свеќа, накит итн, исто така можете да го користите за организирање на вашиот козметички производи и, исто така, ова ќе се направи одличен подарок за жена, тинејџерка или девојка. ?️ ● [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ] Изработен од висококвалитетна проѕирна пластика, висока транспарентност, безбеден и издржлив. Тој е посилен и поиздржлив од обичните кутии за подароци и може да ве придружува долго време. ?️ ● [ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ] Наполнете го со разни печива, бонбони, козметика, мал накит и додатоци за мала облека, рачно изработени предмети и разни додатоци за уживање на вашите гости. ?️ ● [ДИЈАМАНТСКИ УКРАСИ за ЗАБАВА] Одлично За забави на свадби, тушеви за бебиња, роденденски забави и други славенички прилики.Одлично како декор на маса, за декорација на централниот дел, уметност и занаети и самостојни креации. Опис кутиите за бонбони се изработени од квалитетна и издржлива пластика, може да се нанесуваат долго време. Овој контејнер за складирање дизајниран со симпатична форма го олеснува нивното полнење со шарени бонбони, желе грав, монистра, песок, џамлии, удари и многу повеќе.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина : околу 7х7х7см.- Користете ги овие кутии за безбедно и остро прикажување на вашите партиски услуги за да го импресионирате вашиот гостин.- Изработени од висококвалитетни материјали за безбедна и издржлива долготрајна употреба.- Одлично за забави на свадби, тушеви за бебиња, роденденски забави и други славенички прилики.- Можете исто така да додадете допир на задоволство и чудење во вашиот дом или забава, користете ги одлично ЗА самостојни проекти, уметност и занаети или домашен декор.Пакет Вклучувајќи 12 х бонбони кутија.

Особините

Купувачите избираат и