0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Pastlla 4 парчиња дрво кабинет за влечење рачка цврсто дрво влече декоративни рачки за фиоки за правоаголник мебел кујна фустана гардероба шкаф хардверски копчиња вле

Pastlla 4 парчиња дрво кабинет за влечење рачка цврсто дрво влече декоративни рачки за фиоки за правоаголник мебел кујна фустана

DEN 360.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

? Пакетот вклучува : 4 парчиња рачки од кабинетот од дрво со завртки за монтирање. ? Големина : 9,45 "x1" x0.7 "/240x25x18mm, 7,56"/192мм центар за дупки. ? Материјал : орев. Оригиналното еколошко дрво е изшкуркано и полирано; Без закопчиња, мазни и удобни и нема да ја оштетат раката. Едноставниот и стилски изглед е погоден за ормани, фиоки, гардероби и облеки и може да се совпадне со различни простории како што се кујна, спална соба, бања, па дури и канцеларија. ? Дрвени рачки за влечење можат да се спарат со кој било стил и дали се совршен избор за ажурирање на вашиот мебел. ? Пакетот вклучува : 4 парчиња рачки од кабинетот од дрво со завртки за монтирање. ? Големина : 9,45 "x1" x0.7 "/240x25x18mm, 7,56"/192мм центар за дупки. ? Материјал : орев. Оригиналното еколошко дрво е изшкуркано и полирано; Без закопчиња, мазни и удобни и нема да ја оштетат раката. Едноставниот и стилски изглед е погоден за ормани, фиоки, гардероби и облеки и може да се совпадне со различни простории како што се кујна, спална соба, бања, па дури и канцеларија. ? Дрвени рачки за влечење можат да се спарат со кој било стил и дали се совршен избор за ажурирање на вашиот мебел. Оваа рачка е најдобриот избор за промена на мебелот за кујнски кабинети за гардероба за фиоки за фиоки за гардероба! Спецификации на производот : Име на производот : Материјал за рачка од палета : Големина на дрво : 9,45 "x1" x0.7 "/240x25x18mm, 7.56"/192 mm Центар за дупки : Орев Ве молиме, видете ја сликата за детална големина. Пакетот содржи : 4 парчиња рачки за влечење од орев од орев со завртки за монтирање-до рачно мерење, оставете грешка од 1-2мм. Ве молиме, дозволете 5% грешка во бојата поради различни монитори. - Ако најдете какви било проблеми со производот, ве молиме контактирајте не навреме за да го решите што е можно поскоро!.

Особините

Купувачите избираат и