0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Возете пинови легура на цинк - 1/4 x 3 - QTY - 250

Возете пинови легура на цинк - 1/4 x 3 - QTY - 250

DEN 459.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Игмери за нагон на чекан (или само погонски иглички) прикачете ги тела на цврст бетон или одредени видови на бетонски блокови. Користејќи ја претскажаната дупка, тие се инсталирани со рачни алатки, обично со штрајк со чекан, за да го возат иглата во телото на сидрото, проширувајќи го сидрото за да формираат цврсто вклопување. Мијалник на сидро го задржува иглата и го води за време на инсталацијата на возењето. Дијаметарот на сидро е еднаков на дијаметарот на дупката, лесно е да се утврди големината на дупката. 304 не'рѓосувачки челик е издржлив и отпорен на 'рѓа. Погонски иглички легура на цинк - 1/4 x 3 - Количина - 250.

Особините

Купувачите избираат и