0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Дел за замена на големите тркала | Жолто седиште на седлото назад

Дел за замена на големите тркала | Жолто седиште на седлото назад

DEN 255.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големо тркало засекогаш : Заменски дел за оригиналниот „класичен“ големо тркало од 16-инчен трик. Вклучува : 1x жолто седло седиште назад. Големо тркало засекогаш : Заменски дел за оригиналниот „класичен“ големо тркало од 16-инчен трик. Вклучува : 1x жолто седло седиште назад. Класичната играчка за возење со педали се врати! За 50 години, Биг тркало е омилен начин на деца да се обидат. Чувајте го вашиот трик на тркалото да оди уште 50 години со овој официјален дел за замена. Делот за замена е со големина за да одговара на оригиналниот 16-инчен „класичен“ големо тркало. Потребно е одредено склопување.

Особините

Купувачите избираат и