0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Speedoенски женски костим за капење дно бикини креора Highclo Hipster

Speedoенски женски костим за капење дно бикини креора Highclo Hipster

DEN 288.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

80% најлон, 20% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Блокирајте го горењето : UPF 50+ Заштита блокови до 98% од штетните зраци на сонцето. Современа висина на нозете. Ткаенина отпорна на хлор. Отпорна на пилиња ткаенина. Мешањето и совпаѓањето е лесно со ова дното на бикини во хипстер. Цврстиот стил има минималистички дизајн и е направен од ткаенина отпорна на пилули со вградена UPF 50+ за безбедност на сонцето.

Особините

Купувачите избираат и