0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Организатор за ротирање на зачини за зачини на Вејда, 20 тегли кои револтираат организатор за зачини за кабинет, кула за зачини од не'рѓосувачки челик за кујнски counter

Организатор за ротирање на зачини за зачини на Вејда, 20 тегли кои револтираат организатор за зачини за кабинет, кула за зачини

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

[20 стаклени тегли зачини за зачини]-Организаторот за зачини за зачини за countertop вклучува 20 празни тегли (не вклучуваат зачини) со вграден капак за сито, 144 претходно печатени етикети, како и 36 празни етикети, пенкало за маркер и силиконска инка. [Етикети за повторна употреба на DIY] - Вклучуваме 144 претходно печатени етикети, како и 36 празни етикети и пенкало за маркер. Погоден е за домови, ресторани и бафери за забави за подобрување на практичноста на јадење. Не'рѓосувачки челик. Можете да користите сопствени етикети за да обележите мирудии и зачини на секоја стаклена тегла за лесна идентификација и пребарување. Ако сакате да го промените текстот на етикетата, лесно избришете го текстот од површината со вода за да направите промени. Погоден е за домови, ресторани и бафери за забави за подобрување на практичноста на јадење. Секоја стаклена тегла има сребрен капак на неа и мора да го отстраните заштитниот сино -филм. На капакот на секое стаклено шише се сребрени и мора да го излупите заштитниот сино заштитен филм. Уживајте во вкусен живот. Откако го ставаше зачинот Чут во решетката за зачини, устата е навалена нагоре за да се спречи да испаднат зачините. Голем капацитет од 20 јахри опфаќа организирање на сите ваши омилени зачини погодно, одржувајте ја вашата кујна повеќе уредна и уредна.

Особините

Купувачите избираат и