0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Принстон вистинска вредност, серија 9100, комплети за четки за боја за акрилик, сликарство на масло и акварел, Нат-Бристл

Принстон вистинска вредност, серија 9100, комплети за четки за боја за акрилик, сликарство на масло и акварел, Нат-Бристл

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Најпродаваните четки на Принстон-четките за уметност со вистинска вредност се идеални за сите видови на правење уметност од акрилни и акварел слики до сликање со масла и температура. Извонредна вредност - Без разлика дали сте професионален сликар кој бара нови материјали за уметност или почетник, нашата серија за вистинска вредност нуди широк спектар на прифатливи и квалитетни комплети за четки за бои. Разновидност на форми и големини - Собирање на вистинска вредност се одликува со 46 смислено избрани комплети за четки кои доаѓаат во најразлични форми и големини, како и кратки и долги стилови. Повеќе типови на влакната - типовите на влакната се разликуваат врз основа на сетот за четкичка. Нашата колекција на реална вредност е совршено дизајнирана и има и природни и синтетички влакна. Четки што инспирираат - повеќе од 25 години, Принстон уметник Ко. Е посветена на создавање професионални уметнички материјали за сезонски уметници, почетници и хобисти. Најпродаваните четки на Принстон-четките за уметност со вистинска вредност се идеални за сите видови на правење уметност од акрилни и акварел слики до сликање со масла и температура. Извонредна вредност - Без разлика дали сте професионален сликар кој бара нови материјали за уметност или почетник, нашата серија за вистинска вредност нуди широк спектар на прифатливи и квалитетни комплети за четки за бои. Разновидност на форми и големини - Собирање на вистинска вредност се одликува со 46 смислено избрани комплети за четки кои доаѓаат во најразлични форми и големини, како и кратки и долги стилови. Повеќе типови на влакната - типовите на влакната се разликуваат врз основа на сетот за четкичка. Нашата колекција на реална вредност е совршено дизајнирана и има и природни и синтетички влакна. Четки што инспирираат - повеќе од 25 години, Принстон уметник Ко. Е посветена на создавање професионални уметнички материјали за сезонски уметници, почетници и хобисти. Собирањето на реална вредност има разновидност на комплети за четки за бои со извонредна вредност. Ние нудиме најширок спектар на резерви за четки за боја и за професионални и за аматерски уметници. Изберете од синтетички, природни или комбинирани комплети. Ние нудиме широк спектар на форми, големини и должини на рачката на четката за да можете да го најдете сетот што е совршен за вас и вашите потреби.

Особините

Купувачите избираат и