0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Purvonnie гроздобер пупки вазни во големо, мали стаклени вазни поставени од 10 за цвеќиња, чисти вазни за пупки за украси за венчавки, централни делови, украс за цвеќе на ?

Purvonnie гроздобер пупки вазни во големо, мали стаклени вазни поставени од 10 за цвеќиња, чисти вазни за пупки за украси за

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Сет од 10 вазни, секоја мала вазна е украсена со модели за гравирање. Тие се многу елегантни и можат да се користат во кој било амбиент од елегантно до едноставно секојдневно. Овие шармантни мали цветни вазни се изработени од густи, нека се подобри целокупната атмосфера. Целокупниот пакет на вазна е безбеден и цврст, кој е вграден во кутија за пена за да се избегне оштетување за време на транспортот; Ако примате оштетени производи, можете да аплицирате за бесплатна замена или непосредна поврат. Овие симпатични ретро со мали стаклени вазни сигурно ќе го подобрат изгледот на која било маса. Имајте го тоа за свои или испратете го како подарок на годишнини, родендени, свадби, домаќинки, Денот на благодарноста .. Тие се прекрасен цветен подарок за вашите пријатели или семејство. Сет од 10 вазни, секоја мала вазна е украсена со модели за гравирање. Тие се многу елегантни и можат да се користат во кој било амбиент од елегантно до едноставно секојдневно. Овие шармантни мали цветни вазни се изработени од густи, нека се подобри целокупната атмосфера. Целокупниот пакет на вазна е безбеден и цврст, кој е вграден во кутија за пена за да се избегне оштетување за време на транспортот; Ако примате оштетени производи, можете да аплицирате за бесплатна замена или непосредна поврат. Овие симпатични ретро со мали стаклени вазни сигурно ќе го подобрат изгледот на која било маса. Имајте го тоа за свои или испратете го како подарок на годишнини, родендени, свадби, домаќинки, Денот на благодарноста .. Тие се прекрасен цветен подарок за вашите пријатели или семејство.

Особините

Купувачите избираат и